cum sa pun capat relatiei???

va rog sa ma ajutati si pe mine cu un raspuns..sunt cu cineva de 9 luni de zile,ne-am cunoscut la caminul studentesc si de atunci am impartit totul impreuna si nu am stat niciodata despartiti in timpul saptamanii ..pentru ca in weekend-uri este o mare problema..nu ne putem intalnii niciodata si nu putem merge la un club sau la o plimbare pentru ca mama lui nu il lasa nicaieri si nici macar nu ii da banii...si la camin cat am stat el nu avea bani niciodata si mai mult ii dadeam eu si ne plimbam numai cu masina mea si numai pe banii mei...dar am inceput sa ma satur de situatia asta si mai ales ca e vara si nu il pot vedea deloc si in plus de asta nici mamei mele nu ii place de el pt ca spune ca nu e potrivit pt mine(mama nu stie ca i-am dat banii)...de cateva zile i-am spus ca nu mai vreau sa fiu cu el pt ca nu suport situatia cu mama lui ca nu il lasa nicaieri si eu sunt tanara si vreau sa fac multe lucruri(sa ma plimb,sa ies in oras,la club),dar nu intelege..el crede ca glumesc si azi a venit la mn la usa ca ii e dor de mine si nu vrea sa inteleaga ca s-a terminat si spune ca nu e vina lui ca e mama lui asa dar eu nu mai suport situataia asta...cum sa il fac sa inteleaga ca s-a terminat???app el are 21 de ani si eu 20
garbo160640
Postat pe 29 Iunie 2010 22:51
mare tantalau mai este!

pai la 21 de ani creca il bate masa cu cureaua la fund si el plange k un copil

dancris
Postat pe 29 Iunie 2010 22:55
hi hi hi...haideti mai copii ca sunteti ca si pustii de gradinita cu jucariile....parol.....da-i fata papucii si cu asta basta...dar fii ferma......fara sex de adio...
tutankhamon
Postat pe 29 Iunie 2010 22:58
640.... nu mai inventa povesti de adormit fetitele......
superbus
Postat pe 29 Iunie 2010 22:59
ti-e somn,superbu'?!
preci
Postat pe 29 Iunie 2010 23:01
fleurdelis
Postat pe 29 Iunie 2010 23:02
hi hi....ai glume in program? asta e o aiureala pe gustul vostru..... aia cu baiatul mamos , imatur...bla bla bla
superbus
Postat pe 29 Iunie 2010 23:03
asa,asa...mai zii...mai sapa-ti groapa...

si daca am glume in program,ce?
te oftici?!
preci
Postat pe 29 Iunie 2010 23:04
macar de-ar fi bune..........
superbus
Postat pe 29 Iunie 2010 23:07
poi de mancat nu e bune...
preci
Postat pe 29 Iunie 2010 23:10
fleurdelis
Postat pe 29 Iunie 2010 23:35
Cum sa pui capat relatiei??? Bine! Cu grija si atentie!
Jojolin
Postat pe 21 August 2010 22:51
De la: garbo160640, la data 2010-06-29 22:51:16va rog sa ma ajutati si pe mine cu un raspuns..sunt cu cineva de 9 luni de zile,ne-am cunoscut la caminul studentesc si de atunci am impartit totul impreuna si nu am stat niciodata despartiti in timpul saptamanii ..pentru ca in weekend-uri este o mare problema..nu ne putem intalnii niciodata si nu putem merge la un club sau la o plimbare pentru ca mama lui nu il lasa nicaieri si nici macar nu ii da banii...si la camin cat am stat el nu avea bani niciodata si mai mult ii dadeam eu si ne plimbam numai cu masina mea si numai pe banii mei...dar am inceput sa ma satur de situatia asta si mai ales ca e vara si nu il pot vedea deloc si in plus de asta nici mamei mele nu ii place de el pt ca spune ca nu e potrivit pt mine(mama nu stie ca i-am dat banii)...de cateva zile i-am spus ca nu mai vreau sa fiu cu el pt ca nu suport situatia cu mama lui ca nu il lasa nicaieri si eu sunt tanara si vreau sa fac multe lucruri(sa ma plimb,sa ies in oras,la club),dar nu intelege..el crede ca glumesc si azi a venit la mn la usa ca ii e dor de mine si nu vrea sa inteleaga ca s-a terminat si spune ca nu e vina lui ca e mama lui asa dar eu nu mai suport situataia asta...cum sa il fac sa inteleaga ca s-a terminat???app el are 21 de ani si eu 20
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,AI PUS CAPAT RELATIEI??????? SAU VREI SA TE BATA,MASA, SI PE TINE CU CUREAUA LA ,,TENDER??
Jojolin
Postat pe 14 Septembrie 2010 04:41

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ce se intampla cu mine? ce pot sa fac? 17 De la: moniq_ 29 Iunie 2010 22:20
Daca dragoste nu e... 81 De la: Juna 2 Martie 2012 21:24
cand el e neamt .... 98 De la: garbo_7733 12 Noiembrie 2012 14:23
Poate un barbat iubi doua femei in acelasi timp????? 1217 De la: quasaria 27 Noiembrie 2010 20:16
Relatia de cuplu;de la un inceput mirific catre o continuare montona si anosta. 47 De la: garbo_9402 5 Februarie 2015 21:26
Setari Cookie-uri