Cum prinzi un "barbat de 28 de ani" ...???

am pus intre ghilimele pt ca nu da dovada de varsta asta stiu ca sunteti aici pe forum si femei si barbati cu mai multa experienta de viata ca mine si de aceea intreb, chiar imi place barbatul si ne vedem de ceva timp dar el tot o da ca nu poate momentan o relatie ..... desi cand e cu mine imi da semne ca moare de dragul meu....etc. nu dau detalii ca am vazut ca sunteti un pic rai si sa nu mi-o iau de la voi in freza
ozi_fara_tine
Postat pe 26 August 2010 14:19
daca alergi repede si el se impiedica, poate il prinzi
zambila
Postat pe 26 August 2010 14:25
Eu cred ca oricum o sa ti-o iei
victor68
Postat pe 26 August 2010 14:27
ioi, ce rai suntem!
rai, dom'le!!!

zambila
Postat pe 26 August 2010 14:30
De la: ozi_fara_tine, la data 2010-08-26 14:19:39am pus intre ghilimele pt ca nu da dovada de varsta asta stiu ca sunteti aici pe forum si femei si barbati cu mai multa experienta de viata ca mine si de aceea intreb, chiar imi place barbatul si ne vedem de ceva timp dar el tot o da ca nu poate momentan o relatie ..... desi cand e cu mine imi da semne ca moare de dragul meu....etc. nu dau detalii ca am vazut ca sunteti un pic rai si sa nu mi-o iau de la voi in freza



draga mea, eu mi-as pune alta intrebare.judeca si tu !deci stii sigur ca nu e casatorit? ca nu are si alte relatii?ok?banuiesti sau zici tu ca simti ca pe tine te place.intrebarea mea este ,nu cum sa-l cuceresti,ci pe cate mai place in afara de tine?repetabila poveste.....cand nu "vrei "o relatie exista si un" de ce"?cere-i o explicatie.nu iti cunosti interesul?ca parantii,ca bunica,ca pisica,ca soata ....ca ceva dar sa iti spuna sincer.apoi tu decizi....
vuvuzela
Postat pe 26 August 2010 14:30
Din cele cateva cuvinte pe care le-ai scris eu deduc asa: omul se simte atras de tine, se simte bine in compania ta, dar lipseste ceva... acel "ceva" care sa-l faca sa-si doreasca mai mult.
Daca nu-i, nu-i, de ce sa-l mai fugaresti?

Tylly
Postat pe 26 August 2010 14:32
am zis eu bine ca mi-o iau in freza care mai una....ca doar cu mine se vede....avem prieteni comuni si cam stiu orice miscare......apropo are conditie fizica mai buna ca mine asa ca nu pot sa il ajung fugind dupa el
ozi_fara_tine
Postat pe 26 August 2010 14:34
De la: Celleste_, la data 2010-08-26 14:32:23Din cele cateva cuvinte pe care le-ai scris eu deduc asa: omul se simte atras de tine, se simte bine in compania ta, dar lipseste ceva... acel "ceva" care sa-l faca sa-si doreasca mai mult.
Daca nu-i, nu-i, de ce sa-l mai fugaresti?


pai e ... acel ceva....cum draq s-o chema.....dar lui i e frica....ca a iesit dintr-o relatie de 10 ani destul de curand.....si eu stiam asta.....dar am zis ca poate il pot ajuta numai ca mi-am muscat-o si m-am indragostit de el asta e ......asa e viata frumoasa....sa simti ca traiesti ... hai noroc si la mai mare
ozi_fara_tine
Postat pe 26 August 2010 14:38
ozi, daca ar fi s-o iei in seama pe vuvu, s-ar putea sa afli si ce n-ai facut si sa-ti transforme relatia intr-o telenovela, asa...de dragu' studiului

asa ca, daca iti place baietul mergi inainte, n-ai nimic de pierdut! daca iti doresti mai mult si asta e foarte important pt tine, suficient cat sa renunti la el, iar e alegerea ta !
nu exista "solutii" universal valabile despre cum sa faci un barbat sa-si piarda mintile...daca exista atractie intre voi, lucrurile vor evolua in directia dorita de tine, daca nu...nu prea ai ce sa faci!
zambila
Postat pe 26 August 2010 14:39
De la: zambila, la data 2010-08-26 14:39:36ozi, daca ar fi s-o iei in seama pe vuvu, s-ar putea sa afli si ce n-ai facut si sa-ti transforme relatia intr-o telenovela, asa...de dragu' studiului

asa ca, daca iti place baietul mergi inainte, n-ai nimic de pierdut! daca iti doresti mai mult si asta e foarte important pt tine, suficient cat sa renunti la el, iar e alegerea ta !
nu exista "solutii" universal valabile despre cum sa faci un barbat sa-si piarda mintile...daca exista atractie intre voi, lucrurile vor evolua in directia dorita de tine, daca nu...nu prea ai ce sa faci!


merci frumos ....ai dreptate deja sunt indragostita asa ca daca merg mai departe ce Dumnezeu mai am de pierdut ???? capul dupa un barbat mi l-am pierdut o data si nu se va mai repeta ca acuma luam decizile cu neuronul nu cu inima
ozi_fara_tine
Postat pe 26 August 2010 14:45
ironia sortii mai ozi....al meu vrea,da' nu vreau eu
traieste ce-ai acum...mai incolo vezi tu ce-o mai fi
eladaela
Postat pe 26 August 2010 14:45
De la: zambila, la data 2010-08-26 14:39:36ozi, daca ar fi s-o iei in seama pe vuvu, s-ar putea sa afli si ce n-ai facut si sa-ti transforme relatia intr-o telenovela, asa...de dragu' studiului

asa ca, daca iti place baietul mergi inainte, n-ai nimic de pierdut! daca iti doresti mai mult si asta e foarte important pt tine, suficient cat sa renunti la el, iar e alegerea ta !
nu exista "solutii" universal valabile despre cum sa faci un barbat sa-si piarda mintile...daca exista atractie intre voi, lucrurile vor evolua in directia dorita de tine, daca nu...nu prea ai ce sa faci!



Zmbila,e clar nu esti in stare sa judeci singura,o situatie.facand comparatii si amestecand pe altii in raspunsul tau,faci dovada,ca nici tu nu prea stii cu ce se mananca,relationarea.lasa fata raspunsurile fiecaruia ,la libera lor alegere,nu te simti bine pana nu cazi in ridicol?
vuvuzela
Postat pe 26 August 2010 14:50
vuvu, tu chiar existi? esti reala?
zambila
Postat pe 26 August 2010 14:53
Zambilutzo, da' rea mai esti mama!
De ce n-o lasi tu pe vuvu in pace? Si ce daca a dezvoltat o fixatie pentru "vocabula" ridicol?
Ea sa fie sanatoasa...
Tylly
Postat pe 26 August 2010 14:55
De la: zambila, la data 2010-08-26 14:53:54vuvu, tu chiar existi? esti reala?



nu ti-as dori sa stii!!!
vuvuzela
Postat pe 26 August 2010 14:56
...,.....,.....,.....,


zambiluto....ia judeca si tu singura
eladaela
Postat pe 26 August 2010 14:58
da' chiar asa!
bai, aia de judecati impreuna cu mine, ia! va rog sa ma lasati sa judec singura!
pai? ce-nseamna asta?

asa ii bine?
zambila
Postat pe 26 August 2010 15:02
De la: Celleste_, la data 2010-08-26 14:55:55Zambilutzo, da' rea mai esti mama!
De ce n-o lasi tu pe vuvu in pace? Si ce daca a dezvoltat o fixatie pentru "vocabula" ridicol?
Ea sa fie sanatoasa...



parca ziceai ca nu te mai certi.care e problema ta cu avatarul"vuvuzela"?si a celor care nu iti ies din rand?ceva inteligent nu aveti de discutat?crezi ca eu nu as putea sa va improsc cu ironii?crezi ca nu am motive?ohoooo....dar caracterul meu nu imi permite,m-as murdari sa ma cobor la un asemenea nivel.voi sunteti reale?sau sunteti doar niste glumite?tu si grupul tau.!!!oitele....turma...sa nu va pierdeti ,daca totusi nu sunteti doar niste glumite.vezi cat incerc eu sa fiu civilizata?dar nu se stie niciodata,cand va fii intalnirea de"gradul trei."!curand ,curand se va curata internetul de cei necivilizati in comportament si exprimare scrisa.sanatate si tie .
vuvuzela
Postat pe 26 August 2010 15:12
Vine apocalipsa internetului?
Tylly
Postat pe 26 August 2010 15:17
doamne ajuta!!
zambila
Postat pe 26 August 2010 15:18
daaaaa vuvuzelo.si atunci vei ramane tu si cu tine sa discutati si sa dezbateti probleme....


haidi bre....las-o asa....
aici nu e tocmai cabinet de psihoterapie,se mai fac si glume,si haz de necaz....cine are urechi sa auda,cine poate si e in stare...sa mai citeasca si "printre randuri"
dar,ti-am mai zis eu...e grele
eladaela
Postat pe 26 August 2010 15:20
vine cello,vine....in 2012
asa-i vuvu???
eladaela
Postat pe 26 August 2010 15:21
De la: Celleste_, la data 2010-08-26 15:17:33Vine apocalipsa internetului?




explica ce inseamna vocabula "apocalipsa".
vuvuzela
Postat pe 26 August 2010 15:22
ma eu sti ce iti zic sa fie intr-un ceas bun...numai partea cu acei 10 ani intr-o relatie imi da de gandit.Grija mare sa nu te foloseasca pe post de pansament.
hai ca ai fost tare cu faza "rautaciosi de pe garbo"
ameno
Postat pe 26 August 2010 15:26
Constat ca ai cel putin 3 fixuri : vocabula, ridicol, si persoana mea.
Conform afirmatiilor tale, suma acestor fixatii denota ca esti paranoica.

Tylly
Postat pe 26 August 2010 15:27
q.e.d
zambila
Postat pe 26 August 2010 15:31
si tu parca mai era una cu un pustan de vreo 25 de ani
da ce aveti fetelor vreti sa puneti in aplicare chestia cu " morcovul tanar si gaina batrana"
succes
tusi_Oli
Postat pe 26 August 2010 15:53
De la: Celleste_, la data 2010-08-26 15:27:34 Constat ca ai cel putin 3 fixuri : vocabula, ridicol, si persoana mea.
Conform afirmatiilor tale, suma acestor fixatii denota ca esti paranoica.





1)da-mi explicatia vocabulei" fixatie!"

2)da-mi explicatia vocabulei "apocalipsa"!...ori nu le cunosti?
vuvuzela
Postat pe 26 August 2010 15:55
De la: eladaela, la data 2010-08-26 15:20:23daaaaa vuvuzelo.si atunci vei ramane tu si cu tine sa discutati si sa dezbateti probleme....


haidi bre....las-o asa....
aici nu e tocmai cabinet de psihoterapie,se mai fac si glume,si haz de necaz....cine are urechi sa auda,cine poate si e in stare...sa mai citeasca si "printre randuri"
dar,ti-am mai zis eu...e grele



sa ne intelegem,nu accept glume ,la adresa mea cum nici eu nu fac glume la adresa nimanui.accept insa o discutie interesanta ,cu subiect si predicat,si mai ales persoana sa cunoasca semnificatia celor scriese.iti dau un exemplu:celleste necunoscand ce inseamna fixatie,confunda repetitia cuvintelor in topica,ca fixatie .si de aici ajunge la un alt termen din medicina,folosit total gresit.cine o citeste poate crede ca asa este cum spune ea.dar ea habar nu are ce vorbeste,de aceea sa-mi dea explicatia la cuvintele folosite de mine,pt a intelege greselile pe care le face.in rest gasiti-va alta "ciuca",cu mine nu tine.
vuvuzela
Postat pe 26 August 2010 16:10
heyyy eu nu am 40 de ani ca aia de ii arde de morcovei si nu stie la 40 de ani cum sa fle daca e gravida sau nu......mai am de mancat multe paini pana ajung la 40 de ani.....nu sunt chiar asa ridicola la o varsta asa de inaintata sunt ridicola la o varsta mai mica

ozi_fara_tine
Postat pe 26 August 2010 16:38

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
[email protected] 4 De la: nazirra 2 Noiembrie 2009 15:38
pesti si capricorni ...compatibilitate???? 1 De la: garbo057755 1 August 2010 18:34
Femeia capricorn si barbatul leu... 1 De la: papadia67 10 Februarie 2009 06:36
Intrebare 30 De la: mira_bella 11 Iulie 2010 13:12
ea rac-el peste..... 5 De la: kaina_2009 15 Iunie 2009 12:42
Setari Cookie-uri