rinoplastie

Buna , caut si eu unele pareri si sfaturi in legatura cu un doctor chirurg plastician bun.
Am auzit destule vorbe bune despre Dr Stan din Bacau si despre Dr Fodor din Cluj. Eu am nevoie de o septorinoplastie ,iar ca preturi am auzit intre 2000 si 2500 de euro..Tinand cont ca vine iarna se pare ca mai am de asteptat pana in primavara,cand am inteles ca atunci e timpul propice pentru o astfel de operatie.
Pe net gasesti ca descriere a operatiei si a simtomelor destule pareri ,iar despre impactul pe care il poate avea o astfel de operatie daca nu e realizata cum trebuie ,am vazut ca este enorm.
Principala problema la mn este de functionalitate pentru ca am probleme respiratorii,asa ca nu pot sa zic ca este un moft ca am stat 25 de ani si asa cu el .
Eu stau in valcea iar distanta e destul de mare si la Bacau si la Cluj ,si vreau sa stiu de la cei care si-au facut asa ceva daca se permite accesul unei persoane cu tine in perioada de internare ,pt ca am inteles ca la anestezia totala(pentru care optez fara discutii) se necesita internare intre 24-48 de ore. cat mai multe detalii sunt bine venite pe aceasta tema.
Va multumesc !!!
panacristina
Postat pe 31 Octombrie 2011 19:48
Dr. Dorobantu , Tg-Mures.
daca vrei, iti trimit nr de tf.
Axl_22
Postat pe 31 Octombrie 2011 19:53
Da, se permite acc unei persoane!
Axl_22
Postat pe 31 Octombrie 2011 21:14
ai facut la targu-mures rinoplastie? as dorii mai multe detalii despre operatie cum a decurs si in cat timp ai revenit la normal, prin asta ma refer sa poti sa dormi normal si sa reiei activitatile sociale.multumesc, as dorii si un nr de tel daca se [poate si un pret
panacristina
Postat pe 1 Noiembrie 2011 13:22
Sunt din Tg-M.
Am lucrat la spital, ti-am trimis mesaj!
detalii acolo.
Axl_22
Postat pe 1 Noiembrie 2011 13:30
Buna! Am vazut pe garbo ca l-ai recomandat pe Dr. Dorobantu. As vrea sa te intreb daca ti-ai facut rinoplastie, unde si cat te-a costat, cum a decurs operatia si cum a fost dupa, daca esti multumita de rezultat, respectiv cum pot sa iau legatura cu dl dr? Scrie-mi te rog daca ai timp si chef :)
Mersi anticipat!


Rochelle
rochelle
Postat pe 24 Noiembrie 2011 20:27
Buna! Am vazut ca l-ai recomandat pe Dr. Dorobantu. As vrea sa te intreb daca ti-ai facut rinoplastie, unde a fost realizata, cat te-a costat și dacă ești mulțumită. Sunt interesat sa știu cum a decurs operatia si cum a fost după intervenție.
Aștept un răspuns. Poți scrie la adresa [email protected]
Mulțumesc
garbo_499359
Postat pe 28 Aprilie 2019 11:28
Buna! Am vazut ca l-ai recomandat pe Dr. Dorobantu. As vrea sa te intreb daca ti-ai facut rinoplastie, cat te-a costat, cum a decurs operatia si cum a fost dupa, daca esti multumita de rezultat.
Aștept un răspuns la email [email protected]
Mulțumesc
garbo_499359
Postat pe 28 Aprilie 2019 11:30

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Pretul unui tratament pentru unghi 12 De la: garbo024736 13 August 2009 14:24
Spitalul Ponderas 2 De la: Carmen_09 27 Iulie 2017 22:35
Confort la cele mai mici preturi 1 De la: inventator 29 Decembrie 2008 11:13
a inceput campania Zepter international pentru sanatate si frumusete 2 De la: nazirra 16 August 2010 15:35
fisa medicala examen permis 3 De la: garbo_438403 13 Februarie 2017 14:07
Setari Cookie-uri