PETRE MARINA - BONA NESERIOASA

BUNA ZIUA,

Vreau sa-i informez pe cei ce cauta o bona, despre "bona" PETRE MARINA din Lacul Tei:
Am selectat-o printr-o agentie, este o persoana foarte atenta la aspectul ei (lucru ce mi-a placut, deoarece inaintea ei am avut o bona foarte neglijenta si imputita- lucru pentru care am renuntat la ea), sustinea ca a mai lucrat ca bona la doua familii, ca stie cum sa ingrijeasca si sa atraga un copil. Totul bine si frumos pana aici. Stabilim sa ne vedem duminica sa cunoasca copilul si de luni sa vina la serviciu. Ne intalnim duminica, dupa ce intarzie cam 10 minute, nu prea interactioneaza cu copilul (dar o pun pe seama emotiilor),ii spun sa vina a doua zi dimineata si surpriza: [b]nu pot pt ca trebuie sa-mi rezolv o problema cu un teren........(desi a stat acasa vreo trei luni de cand a plecat de la locul de munca anterior)....vin miercuri. Marti nu da nici un semn se face ora 16:00 si o sun: nu pot ca mai am treaba....vin joi.... pana la urma a venit vineri.

Nu stie sa atraga un copil sub nici o forma, nu interactioneaza cu el, se asteapta ca acel copil sa o placa pur si simplu....este neindemanatica...(pot intra si in detalii daca este cazul).

A venit la mine vineri, luni si marti iar miercuri dimineata mi-a spus ca nu mai vine ca nu se acomodeaza copilul...adica m-a lasat cu ochii-n soare...desi ea nu facea absolut nimic pt a-i capta atentia.
Asa ca daca o intalniti sa stiti cam ce-i poate pielea.
garbo_6244
Postat pe 1 August 2012 12:38
mersi pentru informatie... !!!
barboneli
Postat pe 1 August 2012 13:15

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Rugaciuni pentru copii 57 De la: anisoara 15 Decembrie 2009 21:57
logoped 31 De la: eu_geminy 18 Decembrie 2011 19:56
cum ne ferim de pericolele internetului? 2 De la: forbiden 12 Aprilie 2010 11:11
programul gradinitei? 6 De la: office_salinasusesi_ro 12 Aprilie 2010 23:59
am o sora vitrega 9 De la: mony08 5 Martie 2010 20:58
Setari Cookie-uri