Femeia Berbec - barbaul Leu

ceva pareri, experiente?...Suntem la inceput si nu am avut timp sa imi prea dau seama, sper sa mearga fiinca il iubesc deja . Merci!
bluemoon
Postat pe 1 Septembrie 2009 16:18
Ceea ce-i tine �mpreuna pe barbatul Leu si femeia Berbec este libidoul lor la fel de mare. Am�ndoi sunt firi pasionale care se �ncing repede.

Femeia Berbec vrea neaparat sa conduca, exact ca si barbatul Leu. Tendintele lor de a domina �n cuplu pot deveni o sursa de confruntari, dar relatia erotica dintre barbatul Leu si femeia Berbec este foarte buna si reuseste sa dezamorseze conflictele latente.

�ntre barbatul Leu si femeia Berbec poate exista o relatie destinsa, iar o eventuala casnicie va satisfacatoare pentru am�ndoi.

pik_nik
Postat pe 1 Septembrie 2009 16:26
multumesc mult de raspuns! Am citit si eu asta pe net insa as vrea sa aflu si niste experiente ale unei astfel de relatii daca are cineva, sa stiu daca se verifica; insa pot sa spun ca prima parte chiar se potriveste, ramane de vazut cu restul, sper sa fie adevarat!
bluemoon
Postat pe 1 Septembrie 2009 16:50
pai tu te iei dupa aiurelile astea cu zodiile sau dupa experientele altora?
esti mare, fato, fa-ti propriile experiente, construieste-ti singura fericirea pe care ti-o doresti si lasa prostiile cu zodiile
io mai dau cate un copy/paste ca cere lumea, n-are timp sa caute in google, da' daca ma intrebi cat cred in astea...eheeeeeee
pik_nik
Postat pe 1 Septembrie 2009 16:54
pai ce sa zic, nu inteleg daca ti se par prostii pentru ce iti pierzi timpul facand copy/paste pe aici? nu ai altceva mai bun de facut?...oricum cine ajunge sa puna intrebari aici pe forum despre asa ceva, e clar ca a cautat intai pe google, (nu cred ca ia mai mult timp sa scrii "compatibilitati zodii" acolo si sa citesti ce scrie, decat sa intrii aici, sa te loghezi, sa postezi si sa astepti sa-ti raspunda cineva) si ar vrea sa afle o opinie reala nu de la cineva care da copy/paste la baza si se amuza pe seama asta . Din proprie experienta pot sa-ti spun ca nu sunt deloc prostii, pentru ca eu am avut cateva relatii care au verificat perfect teoria compatitbilitatii zodiilor, si tocmai de asta cred in asa ceva si voiam sa stiu, cateodata e bine sa fi prevazator daca nu vrei sa suferi mai tarziu, si pentru asta cred ca ajuta si experientele altora. Deci, no offence, dar initial, eu ti-am multumit sincer ca mi-ai raspuns si nu inteleg ce te-a deranjat de ai inceput sa faci misto, dar ma rog...nu vreau sa intru in dispute aici asa ca
bluemoon
Postat pe 1 Septembrie 2009 17:29
...mda... ...nu conteaza...
da' chiar n-am facut mishto, si ti-am raspuns cu toata bunavointa, ca nu iau bani pentru asa ceva...
ma rog, nu mai conteaza, trebuia sa ma invat minte odata si odata, nu?
pik_nik
Postat pe 1 Septembrie 2009 17:34
ce sa-i faci,nik pik? la tati ni-i greu
LILO
Postat pe 1 Septembrie 2009 17:50
mai, acu' am un motiv sa nu mai caut nimic, nimanui sa-si caute fiecare, nu? sau sa o roage pe bluemoon
pik_nik
Postat pe 1 Septembrie 2009 17:52
ei, hai...acum nu e cazul sa te superi pe toata lumea, pe unii poate chiar ii ajuta postarile tale si sa stii ca eu am apreciat faptul ca mi-ai raspuns, insa m-a deranjat un pic tonul tau din al doilea mesaj care avea ceva nuante de ironie gratuita dupa parerea mea. Asa ca, daca e cum zici si ai avut intentii bune si nu ai postat doar asa sa te distrezi pe seama "ignorantilor" care iau in seama zodiile, atunci e ok, imi pare rau daca m-am exprimat prea dur
bluemoon
Postat pe 1 Septembrie 2009 17:55
eram sigura ca asa o sa se intample. asta inseamna facerea de bine....

da ce te-a luat , piku . de motz

si_totusi
Postat pe 1 Septembrie 2009 17:56
cum ziceam totushico, aveam nevoie de shutul in fund ca sa fac pasul inainte si sa nu-mi mai var nasul
las' ca nici motzul tau nu e in siguranta, numa' sa creasca un pic
pik_nik
Postat pe 1 Septembrie 2009 17:59
dupa ce se cer sfaturi"in disperare",cind le primesc,nu le dau acceptul
LILO
Postat pe 1 Septembrie 2009 18:02
deci pik_nik ...friends or not? eu zic sa nu tii suparare ca faci riduri!
bluemoon
Postat pe 1 Septembrie 2009 18:03
Iti pot impartasii putin din experienta mea, eu berbec ea leu - ce pot spune e ca atunci cand erau certuri , erau urate de tot, nu se lasa cu violenta dar se aruncau cuvinte taioase de ambele parti care dureau al naibii de rau.

Cand era insa pasiune, dadea pe dinafara, "ne iubeam" nebuneste, au fost clipe de neuitat, cel putin pt mine, desi nici ea nu zice ca regreta chiar daca asta s-a intamplat cu ani in urma.

Am ramas buni prieteni dar fiecare a mers pe drumul lui.
goldname
Postat pe 5 Octombrie 2009 21:55

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ana 44 20 De la: Paula_Danciu_1 1 Aprilie 2014 21:16
Eu varsator...el pesti.. 12 De la: garbo248107 10 Februarie 2018 02:33
eu pesti el scorpion 4 De la: mulan 7 Decembrie 2009 11:46
COMPATIBILI? 10 De la: roby_cado 24 Iulie 2010 05:57
buna!!!! 4 De la: pik_nik 14 Iulie 2009 21:56
Setari Cookie-uri