el sau familia mea?

poi povestea mea nu e cv nou dar nush ce sa fac....am un prieten cu 10 ani mai mare k mn....parintii mei nu il accepta deloc.zic k e golan si k e prea mare...recunosc a fost golanas dar cu mn s-a purtat impecabil si s-a mai linistit...pana acuma eram ferm convinsa k il aleg pe el...dar am avut o discutie serioasa cu mama care a incercat sa ma asculte si a zis sa ma gandesc bn ce vreau, iar acum sunt confuza.nush ce sa fac.nu vreau sa dezamagesc pe nimeni cu alegerea mea.
p.s i-am zis sa ne despartim dar el ma cauta continuu si mai vrea o sansa.
onutzik
Postat pe 17 Decembrie 2009 15:56
..ma mir cum de nu a raspuns nimeni..acestui subiect..
....fa cum crezi...tu stii mai bine situatia ta ...ideea e ca nu poti lua ca atare parerea unor persoane pe care nu le cunosti...si care sigur nu au cum sa proceseze o anumita informatie...ea fiind inexistenta...si atunci parerile lor sunt pe afara subiectului...
...se pune problema unei alegeri pe care trtebuie s/o faci..dorind tu sa impaci pe toata lumea desi stii ca asta nu e posibil...
...ai spus ca ..recunosti ca a fost un golan dar nu cu tine...ce inseamna golan???
...daca il alegi pe el s/ar putea sa iti faci probleme mari cu parintii!!
...ca e cu 10 ani mai mare nu e putin lucru..
...sa zicem ca il alegi pe el..dar nu va merge prea mult relatia...cum crezi ca o sa te descurci in fata parintilor tai???...etc....se ridica o gramada de probleme...
garbo055472
Postat pe 20 Decembrie 2009 10:45
tu vrei sa ii mai dai o sansa.. pai cred ca decizia ai luat-o deja .......aaaaaaaa...voiai sa ne spui poveste ta ?
salbatica_sexy
Postat pe 20 Decembrie 2009 18:57

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
o parere ,va rog 39 De la: garbo_6283 4 Aprilie 2013 12:57
mi-e dor de el........ 39 De la: garbo232526 3 Februarie 2020 15:49
SONDAJ DE OPINIE: motive de divort 63 De la: garbo_388777 7 Septembrie 2014 18:46
cat de repede ne pierdem interesul? 50 De la: eu_geminy 26 Octombrie 2010 03:22
indemnizatie dupa indemnizatie 1 De la: garbo265515 22 Februarie 2012 12:43
Setari Cookie-uri