banc (cu perdea )

dup� aflarea vestii c� mai are 24de ore de tr�it, Ion cu M�ria st�teau in pat intinsi , in t�cere . La un moment dat zice Ion: -Amu m�i tu M�rie , dac� tot am aflat c� mai am asa de putin de tr�it , amu nu putem s� ne mai f... si noi odat� ? Ap�i cum nu Ioane , cu drag ...si se f...asa cu foc . Si iar stau asa de linistiti , dup� vreo 6 ore , Ion o intreab� iar pe Maria :-M�i tu M�rie mai am 18 ore nu ne mai f... si noi o dat� ? Ap�i cum nu dragul mieu , iar urmeaz� o partid� nebun� . Iar se linistesc . Dup� alte 7 ore iar o intreab� Ion pe Maria ...Ap�i cum nu dragul mieu . Iar urmeaz� o partid� nebun� . Dup� alte 5 ore :- Tu M�rie (si amu era asa de agitat )mai am 4 ceasuri de tr�it , nu vrei s� ne mai f...o dat� ?Ap�i doar nu vrei s� ne mai f...o dat� ? Ba da tu M�rie !! Ii mai trage un cotor zdrav�n lui M�ria si stau iar linistiti. Nu trece mult si Ion zice c�tre M�ria: - Amu m�i M�rie chiar simt c� se apropie sfarsitul hai s� o mai facem o dat�! La care M�ria foarte revoltat� zice :-No Ioane ,uite cum st� treaba .-Eu trebuie s� m� scol dimineat� , tu nuu !!!!
delly001954
Postat pe 28 Septembrie 2009 19:22

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
IERTARE... 21 De la: Roxxynela 16 Aprilie 2009 22:33
romtelecomul si Blaga??? 3 De la: vuvuzela 27 Septembrie 2010 17:19
cele 22 de semne ale zodiacului original 1 De la: garbo070745 3 Martie 2010 19:45
Castiga o sesiune de consiliere psihologica sau un profil psihologic! 165 De la: fleurdelis 2 Februarie 2011 21:27
Mare inaugurare !!! !!! !!! 1 De la: AlMaiDesteptInIstorie 25 Septembrie 2009 00:05
Setari Cookie-uri