imi doresc tare mult un bebe

BUNA
INTRA PE INTERNET SI CITESTE SFATURI CUM SA RAMAI INSARCINATA!!!PE GOOGLE....
misaviz
Postat pe 2 Decembrie 2008 16:01
SI EU AVEAM CHIST PE OVARUL STANG SI MI SA SPUS CA NU POT FACE COPII PNA CAND NU MA OPEREZ DE CHIST.......SI M AM CHINUIT CAM TREI ANI SI AM RAMAS INSARCINATA!!!!!!!!!!!!
ACUM BAIATUL MEU E 19 LUNI!!!!!!!
misaviz
Postat pe 2 Decembrie 2008 16:06
Te gandesti la vacanta?
www.taberelemele.ro
haihui
Postat pe 12 Aprilie 2009 16:03
Si eu imi doresc foarte mult un bebe, sunt casatorita de aproape 1 an si nu s-a intamplat inca minunea, deja am inceput sa-mi fac griji si de luna aceasta o sa mergem la analize si eu si sotul (eu am 27 de ani iar el 31)...problema mea este ca eu inainte sa-l cunosc pe sotul meu am facut si 1 intrerupere de sarcina si poate de la asta "m-i se trage"... va pup si sper sa venim numai cu vesti bune...toate sa fim insarcinate ( sau doar cele care isi doresc cu adevarat)
corynna26
Postat pe 22 Aprilie 2009 16:02
buna eu am 23 de ani si sunt casatorita de 1 jum si inca nu am ramas insarcinata........nu stiu nici macar daca ma va bucura D-zeu cu un bebe.de multe ori ajung in faza de disperare .din pacate si eu si sotului meu suntem inebuniti dupa bebe dar.....am o inflamatie urata si anul trecut am avut o rana si mia rezolvato o doc dar nu trebuia normal treb conizata dar nu am stiut abia ac am aflat de conizatie .va pup si bafta poate Bunul D-zeu si Sf Ana ma vA AJUTA SA AM SI EU UN BEBE.VA PUP SI BAFTA
COSMY_86
Postat pe 13 Mai 2009 16:23
Salut sunt Irina am un baetel de 6 anisor.dar am si eu vreo trei ani de cind nu puteam ramine insarcinate, miau spus ca nu voi mai avea copii,am facut laproscopie dupa care miau spus ca am trombele infundate,pe urma chisturi ovariene.si acu ceva timp in urma am fost insarcinata.sarcina a decurs normal pina in a 6 saptamina si sa oprit in evolotie.ma tem ca iar din nou nu voi putea ramine insarcinata multr timp.imi doresc un bebe.Bafta voua si Dumnezeu sa ne aiba in paza lui
irinutsa_alintutsa
Postat pe 1 Iunie 2009 08:44
buna , eu am 33 de ani , am o fetita de 8 ani si de ceva vreme vroiam al doilea copil . Am renuntat la pastile de 1 ani si trecea luna si nu ramaneam . Am urmarit perioada de ovulatie mereu si acum s-a intamplat minunea . Sunt insarcinata . Incercati si voi cu teste de ovulatie si vedeti ziua potrivita . Mult succes va doresc si sanatate maxima .
catylucia
Postat pe 3 Iunie 2009 14:05
voi incerca , am acu prima menstra dupa chiuretaj si nu pot sti cit dureaza un ciclu.voi incerca neaparat .si iti multumesc.Baetelul maeu are paraliyie cerebrala ,de alt fel nici nu ma ybateam asha de mult.pa
irinutsa_alintutsa
Postat pe 3 Iunie 2009 18:40
cosmy...o sa vina si momentul ala....eu nu am avut nici o plb si a trebuit sa astept un an sa raman insarcinata...exact cand nu ma asteptam a venit bebe...la fel de mult ne dorim si noi pe bebe...bafta:)
kidz001185
Postat pe 3 Iunie 2009 18:54
Buna ziua, ma numesc Ramona si 4 ani m-am chinuit sa raman insarcinata anu trecut de ziua mea (06.06.2008) am adus pe lume o fetita la 32 saptamani de 2450 gr perfect sanatoasa. Pana sa raman insarcinata am incercat aproape orice, ultima data am fost si am facut o interventie care in termeni medicali nu stiu cum se numeste dar in termeni populari se numeste desfundarea trompelor. In urma acestei interventii am ramas gravida pentru prima data dupa circa 4 luni, dar din pacate am pierdut sarcina la 20 saptamani. Un an de zile nu am mai incercat sa raman insarcinata (la recomandarea doctorului)si la fix un an de la pierderea primei sarcini am ramas din nou insarcinata astfel ca acum am o minune rasfatata peste poate de fetita.
Mult curaj, multa rabdare si D-zeu nu va lasa la greu.
Pupici si multa sanatate la bebei.
fleurentina
Postat pe 7 August 2009 16:07
Am uitat sa mentionez ca atunci cand am ramas insarcinata aveam 29 de ani, iar atunci cand am nascut am implinit 30 de ani. Sper ca atunci cand fetita va implini 3 ani sa reusesc sa raman insarcinata cu cel de-al doilea copil.
fleurentina
Postat pe 7 August 2009 16:12
nu cu mlt timp in urma am scris k nu stiu dak voi avea vreo data copii ,ei au trecut 13 saptamani de atunci si va pot anuta k SUNT INSARCINATA DUMNEZEU SI SF ERARH NECTARIE MA AJUTAT nu incetati a cere ajutorul BUNULUI DUMNEZEU SI SFINTILOR K NU INTOARCE SPATELE NIMANUI.VAM PUPAT SI VA DORESC LA TOATE CLIPELE CARE LE TREC EU...
COSMY_86
Postat pe 8 August 2009 21:34
FELICITARI COSMY!!!!!!!!!! SARCINA USOARA SI NASTERE SI MAI USOARA
fleurentina
Postat pe 10 August 2009 09:43

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
epilepsie 1 De la: mami_andreea 10 Octombrie 2008 13:22
Cele mai bune anticonceptionale 33 De la: garbo_378458 31 Iulie 2013 12:59
Dupa o operatie pe inima mai poti avea copii? 5 De la: costel_s 3 Octombrie 2011 17:23
SEX LIFE - Spune si povestea ta ..!! 1 De la: shivashante 21 Februarie 2009 19:14
Rigevidon 21+7 3 De la: kidz008191 18 Mai 2010 17:15
Setari Cookie-uri